Největší dřina v mém životě? Přijít na to, co mě vlastně baví. Hledal jsem se, a našel se, ale to asi každý z nás. Tušíte, jak se mi ulevilo? Bezmezně. Internet mě pohltil od prvního setkání. Vzpomínám si na ten vzrušující pocit. Z dnešního pohledu je to pravěk. E-commerce je tak dynamické prostředí, že ani nemá smysl ani psát o tom knihu, protože po jejím vydání už bude polovina věcí jinak. A právě to, mě na tom baví.

Od nábytku k internetu

Původně jsem vystudoval výrobu a design nábytku. Doba dřevo třískových a laminovaných desek a pravých úhlů nebyla však nic pro mě a se zakoupení prvního PC jsem měl jasno.
Propadl jsem internetu od první chvíle a netrpělivě vyhledával informace i na nestabilním a pomalém původním připojením zvaném dial-up skrze telefonní linku.

Vytvářel jsem pravěké HTML stránky pro kamarády, ale ani to nebyla má cesta. Nebyl jsem nikdy systematický kodér, ani talentovaný grafik a raději jsem si povídal s lidmi.

Od techniky k lidem

Našel jsem se postupně v pozicích accounta, projekťáka, eshop manažera a vše se stále točilo okolo e-shopů a online marketingu.

Dnes, díky vlastní přirozené lenosti, vedu vlastní úspěšný projekt Lenošíme.cz, který se z podstaty opírá o naši lidskou přirozenost, tedy lenost.

Jsem přesvědčen, a mám to na sobě ověřeno, že z lenosti vycházejí ty nejlepší nápady.

Proto jsem E-shop Expert.